Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups unit power supply ] bij elkaar passen 157 producten.
de Computer Reservevoeding van 65Hz Lifepo4 met Avr-Functie
| De Vorm van de outputgolf: | PWM |
|---|---|
| OEM de dienst het verstrekken: | ja |
| Vertoning: | LED/LCD facultatief |
Laagfrequente online ononderbroken stroomvoorziening RS232/USB/SNMP-communicatie
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Efficiency: | 1 |
Laagfrequente zuivere sinusgolf ononderbroken voeding met overbelastingsbeveiliging
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
650va computer Reservevoeding, Off-line UPS met Avr-Functie
| Plaats van Oorsprong:: | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelaantal:: | V-650 |
| Bescherming: | spanning |
10ms de Eenheidsvoeding 60W 120W van de overdrachttijd UPS met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Het cpu Gecontroleerde UPS-Metaal van de Computervoeding/Plastic Geval Hoogste Contactdozentype
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden |
1500W zuivere de Machtsomschakelaar van de Sinusgolf, 45-65Hz-de Zonneomschakelaar van de Sinusgolf
| materia: | Metal/ABS |
|---|---|
| Weergave: | LCD |
| efficiëntie: | >=96% (AC-modus) |
van de de Sinusgolf van 360W de 600VA Gesimuleerde Reservevoeding van UPS
| Plaats van Oorsprong:: | CHINA |
|---|---|
| Merknaam:: | G-technologie |
| Vertoning:: | LED/LCD facultatief |
Robuuste mini DC UPS lange duurzame batterij back-up die stabiele stroom levert voor medische apparatuur en instrumenten
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Systeem van de de Krachtbron50hz 60Hz Noodsituatie van PWM het Ononderbroken
| Outputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Inputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
| Inputvoltage: | 220V |

