Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups unit power supply ] bij elkaar passen 157 producten.
Machtsbescherming Modulair Online UPS met Communicatie van SNMP van RS232 RS485 Interface
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Capaciteit: | 20kVA-200kVA |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
20kVA-200kVA modulaire online UPS tot 8 eenheden parallel vermogen
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Langdurig en krachtig LFP-batterijpakket met 12V24V48V-pakket voor energieopslag thuis
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Product Na Me: | 12V24V48V |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LifePo4 |
Enige Fase 220V 100W PWM UPS
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Bescherming: | Overvoltage |
| Toepassing: | computer |
10Kva het online Systeem van de Hoge Frequentieups Uninterruptible Macht
| Productnaam: | Online systeem van de de Hoge Frequentieups uninterruptible macht van enige Fase het online UPS 10Kv |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Zet Manier op: | Torentype |
Krachtige High Frequency Online UPS met een hoge overbelastingscapaciteit en snelle reactietijd, die stroomback-up garandeert in noodsystemen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
van de de Krachtbronoverdracht van 220V PWM UPS de Ononderbroken Tijd minder dan 10ms
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Outputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
| Inputvoltage: | 220V |
Veelzijdige Mini DC UPS ontworpen voor hernieuwbare energiesystemen en off-grid toepassingen, die betrouwbare stroomback-up biedt
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
12W-60W Economische Mini Uninterruptible Power Station Overbelasting/kortsluiting
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
| Batterijtype: | lithium |

