Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups unit power supply ] bij elkaar passen 157 producten.
De zuivere Hoge Frequentie Online UPS 6 van de Sinusgolf de Noodvoedingsteun van Kva 10kva voor Computer
| Merknaam: | GTECH |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelastingsbescherming |
| UPS-Capaciteit: | 6KAV-10KVA |
6KV van de Voeding Online UPS van de hoge Frequentievertoning de Huldeups Schakelschema
| Merknaam: | GTECH |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelastingsbescherming |
| UPS-Capaciteit: | 6KAV-10KVA |
Bescherming van de de Voeding de Online UPS 10kva Overbelasting van de hoge Frequentienoodsituatie
| Merknaam: | GTECH |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelastingsbescherming |
| UPS-Capaciteit: | 6KAV-10KVA |
Modulaire online UPS Tot 8 eenheden Beveiliging tegen overbelasting/kortsluiting/oververhitting
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
20kVA-200kVA Modulaire online UPS Power Sustaining met RS232/RS485/SNMP communicatie-interface
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
Zuivere de Enige Fase6kva Computer UPS van de Sinusgolf online
| Productnaam: | Online systeem van de de Hoge Frequentieups uninterruptible macht van enige Fase het online UPS 10Kv |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Uninterruptible Bescherming van de Krachtcentrale Minigelijkstroom UPS Overbelasting
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
12V24V48V LiFePO4 accu 600*460*457mm Klasse A voor back-up
| Batterijgrootte: | Norm/Douane |
|---|---|
| Energie-dichtheid: | / |
| Afmeting: | 600*460*457mm |
Lang Mini Economisch Uninterruptible de Machtsmateriaal van gelijkstroom UPS 100V-240V
| Het laden voltage: | 100v-240v |
|---|---|
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |

