Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups valve regulated rechargeable battery ] bij elkaar passen 25 producten.
25.6v Solar System Valve geregelde oplaadbare batterij 100 Ah
| Spanning: | 25.6 |
|---|---|
| Type batterij: | VRLA regelde Lood Zure Batterij |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
2.05kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
2.05kg weight 12v sealed valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
2.55kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
Het gebruiken van betere AGM-separator verzegelde lood zure batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
OEM onderhoudsvrij ABS-kastenmateriaal oplaadbare klep gereguleerde loodzuurbatterij voor UPS-langdurige prestaties
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
300a Vrla gereguleerde loodzuurbatterij voor telecomsysteem / zonnestelsel / UPS
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Terminaltype: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type batterij: | VRLA regelde Lood Zure Batterij |
Navulbare Vrla Batterij van de zonnestelsel de Diepe Cyclus 12v 9ah
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
De klep Geregelde Navulbare Batterij van 12V 150Ah VRLA
| Capaciteit: | 150ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V-navulbare klep van de lood regelde de zure batterij lood zure batterij 12V |
UPS-Klep regelde Lood Zure Batterij met Max Discharge Current 300A
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 300A |
| Zelflossingstarief: | ≤3%/month |

