Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups valve regulated rechargeable battery ] bij elkaar passen 25 producten.
De navulbare Diepe Batterij van het Cyclus12v 150Ah VRLA Zure Gel
| Capaciteit: | 150ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V150Ah de diepe cyclus verzegelde van de het lood zure batterijkabel van de lood zure batterij nav |
Garantie de onderhoud-Vrije Lead-Acid Batterij die van 2 jaar temperatuur-15℃~50℃ in werking stellen
| Zelflossingstarief: | ≤3%/month |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Werkende Temperatuur: | -15℃~50℃ |
12V 7Ah VRLA gereguleerde loodzuurbatterij oplaadbare verzegelde loodzuurbatterij
| Cyclusduur: | 500 tot 1000 |
|---|---|
| Capaciteit: | 7Ah |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
VRLA luchtte Lood Zure Batterij 330*172*214mm voor Industrieel Huishoudengebruik
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
|---|---|
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |
| Gewicht: | 31kg |
Recombinant geventileerde loodzuuraccu 300A Max ontlaadstroom
| Eindtype: | Ingepast |
|---|---|
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |

