Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups valve regulated rechargeable battery ] bij elkaar passen 25 producten.
De klep Geregelde Navulbare Batterij van 12V 150Ah VRLA
| Capaciteit: | 150ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V-navulbare klep van de lood regelde de zure batterij lood zure batterij 12V |
Betrouwbare met klep gereglementeerde loodzuurbatterij VP-serie Diepe cyclusbatterij 12V
| Materiaal: | Loodzuur |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -15℃~50℃ |
| Garantie: | 3 jaar |
ABS 12v 7ah Klep regelde Verzegelde Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Navulbare VRLA regelde Lood Zure Batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood
| Voltage: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Productnaam: | De navulbare klep regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de lood |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Straatlantaarn, Telecommunicatie, enz. |
Dubbele Verzegelende Diepe de Cyclusbatterij van 250Ah UPS 12V VRLA
| Capaciteit: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V-diepe cyclus van de lood verzegelde de zure batterij navulbare klep geregelde het lood zure batt |
De navulbare F1-Terminal verzegelde Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen
| voltage: | 6V |
|---|---|
| Productnaam: | F1 verzegelde de Eind 6 Volt Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen, navulbare klep geregelde lood zur |
| Garantie: | 1 jaar |
F1/F2 eind12v 9ah VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
12V oplaadbare klep gereguleerde loodzuurbatterij voor zonnestelsel 9Ah Capaciteit 20h-rate tot 1,75V per cel 25 C
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
regelde de navulbare klep van 12v 9ah lood zure batterij voor UPS-Systeem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | ong. 2.5kg |

