Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 100a lithium iron phosphate battery ] bij elkaar passen 49 producten.
100Ah van de het Fosfaatcel van het lithiumijzer van het Pakmax charge current 100A het de Cyclusleven 5000 Keer
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| energie: | 2400Wh |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Het Pak van de het Fosfaatlifepo4 Batterij van het lithiumijzer met 5000 Keer het Cyclusleven
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
Van het de Batterijpak van 4800WH 100Ah LiFePO4 van het het Lithiumijzer het Fosfaatcel
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
De reserve van het het Paklithium van de Voedinglifepo4 Batterij Cel van het het Ijzerfosfaat
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
De Batterijpak van Alumiumshell 48V 100AH Lifepo4 voor Zonne-energie
| Kleur: | ZWART |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Plaats van herkomst: | CHINA |
Het Pak van de hoge Prestaties48v100ah LiFePO4 Batterij, Hoge Capaciteit, Laag Gewicht
| Garantie: | 3-5 jaar |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| werkende temperatuurwaaier: | -20℃~65℃ |
de Batterijpak van 100Ah LiFePO4 met 3 Jaargarantie en Max Charge Current 100A
| energie: | 4800Wh |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Capaciteit: | 100Ah |
LiFePO4 Batterij 100Ah 5000 Keer het Cyclusleven 3 Jaargarantie
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
LiFePO4 Batterijpak 100A Max Charge Current 5000 Keer het Cyclusleven
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| energie: | 4800Wh |
| Garantie: | 3 jaar |
Lichte en krachtige 12V 100ah LiFePO4-batterij met een energie-dichtheid van 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |

