Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 100a lithium iron phosphate battery ] bij elkaar passen 49 producten.
12.8V 100AH veelzijdig LiFePO4-batterijpakket voor industrieel en commercieel gebruik
| Nominaal Voltagevoltage: | 12.8V |
|---|---|
| OEM-producten: | - Ja, dat klopt. |
| chemie: | LiFePO4 |
LiFePO4 batterijpakket 24V 100Ah 3 5000 Cycle Life voor zware toepassingen
| energie: | 2400Wh |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
LiFePO4 de Capaciteit van het Batterijpak 100Ah voor Verkoop
| Voltage: | 3.2V |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
Standaard 3U 48V 100Ah Lithiumbatterij voor UPS en Inverter
| Batterijcel: | 3.2V 100Ah |
|---|---|
| Het levenscycli: | 5000 cycli @25°C 80%DOD |
| Nominale energie: | 4.8kWh |
Lange levensduur 51.2V 100Ah Lithiumbatterij voor energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Lange levensduur 51.2V 100Ah Lithiumbatterij voor energieopslag WiFi
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Lange levensduur 51.2V 100Ah Lithiumbatterij voor energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Hoge capaciteit LiFePO4-batterijpakket 5000 keer levensduur 100A Max laadstroom
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| energie: | 1200Wh |
25.6 V Lithiumbatterij van 100Ah voor opslag van buiten het net aanwezige zonne-energie
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
20.48KWh stapelbare batterij All-in-one energieopslag LiFePO4 batterijpakket
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

