Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 100a lithium iron phosphate battery ] bij elkaar passen 49 producten.
Krachtig LiFePO4-Batterijpak voor Langere Uitvoeringstijd
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| De waaier van de opslagtemperatuur: | -20℃~45℃ |
| De waaier van de lossingstemperatuur: | -20℃~65℃ |
OEM 100A LiFePO4 Batterij met de Norm van Ce van IEC62619 UN38.3 MSDS
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| energie: | 4800Wh |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
LiFePO4 Batterijpak 24V/48V100Ah met 3 Jaargarantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
LiFePO4 Batterijpak met 5000 Keer het Cyclusleven 3 Jaargarantie
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
5000 Keer snak het Pak 100Ah van de Cycluslifepo4 Batterij met 3 Jaargarantie
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Garantie: | 3 jaar |
12.8v 200ah Eco-vriendelijk Lifepo4 batterijpakket Vervanging van loodzuurbatterij
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 200Ah |
| Laadtemperatuurbereik: | 0-60°C |
lichtgewicht 12V 100Ah LiFePO4-batterijpakket met 3 jaar garantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| energie: | 1200Wh |
16S17P batterijverbinding 48V LiFePO4 batterijpakket voor een langdurige levensduur van de batterij
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Rack Lifepo4 accu 51.2V 100AH oplaadbaar
| Origineel: | Shenzhen |
|---|---|
| Ontwerp van het leven: | 10 jaar |
| Cyclusduur: | > 5000 |
12V 100AH LFP-batterijpak 5000 keer levensduur betrouwbaar duurzaam
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Outputvoltage: | 12V |

