Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 100a lithium iron phosphate battery ] bij elkaar passen 60 producten.
100A van de het Fosfaatbatterij 4800WH van het lithiumijzer de Opslag van de de Hoge Capaciteitsenergie
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| energie: | 4800Wh |
100Ah het Fosfaatbatterij 4800WH 100A Max Charge Current van het lithiumijzer
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
van het het Lithiumijzer van 12.8V 100Ah het Fosfaatbatterij voor Telcom
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V100Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | M8 |
Prismatische lithium-ijzerfosfaatbatterij met 3000 levenscycli
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
100h 12v Lithium Iron Phosphate Battery Met Bluetooth
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Laadtemperatuurbereik: | 0-45°C |
OEM 100Ah lithium-ijzerfosfaataccu met 3 jaar garantie
| energie: | 1200Wh |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
36V 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart LFP Battery
| Maximale ladingstroom: | 60A |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 36V/48V/72V |
| Type batterij: | LiFePO4 |
Van het het Lithiumijzer van 4800WH 100Ah van de het Fosfaatbatterij het pakm6 Terminal
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Capaciteit: | 100Ah |
100Ah LiFePO4 Cell Pack lithium-ijzerfosfaatbatterij 3000 keer levensduur
| Outputvoltage: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Het cyclusleven: | 3000 keer |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
2400WH lithium Ion Phosphate Battery Max Charge Huidige 100A
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Garantie: | 3 jaar |

