Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 7ah regulated lead acid battery ] bij elkaar passen 28 producten.
High Performance Line Interactieve Sinus Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Waterdicht: | GSM |
POS Golf UPS van de Machine1500va USB RJ45 de RJ11 Gewijzigde Sinus
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | enige fase |
Van de de Sinusgolf van USB RS232 RJ45 de Zuivere Voeding 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
| Frequentie: | 50/60hz |
Transfertijd ≤ 10 ms Pure sinusgolfinverter met overtemperatuurbescherming
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 7Ah/9Ah/12Ah/14Ah/18Ah/24Ah/36Ah/48Ah |
| Overdrachttijd: | ≤10ms |
Betrouwbare Pwm Up's voor energiebescherming met 50hz/60hz uitgang en ingang
| Inlaatspanning: | 220 V |
|---|---|
| type: | PWM-UPS |
| Uitgangsfrequentie: | 50Hz/60Hz |
Hoogste Contactdozen800va 1000VA 1500VA USB Lijn Interactief UPS
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | enige fase |
2 de cpu Gecontroleerde van de de Sinusgolf van 1KVA Zuivere Bescherming van het het Huisups Overvoltage
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
2KVA de zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |

