Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 7ah regulated lead acid battery ] bij elkaar passen 28 producten.
12V 7Ah VRLA gereguleerde loodzuurbatterij oplaadbare verzegelde loodzuurbatterij
| Cyclusduur: | 500 tot 1000 |
|---|---|
| Capaciteit: | 7Ah |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
2,05 Kg het type van 12 voltgel lood zure batterij voor zonnestelselsysteem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
OEM onderhoudsvrij ABS-kastenmateriaal oplaadbare klep gereguleerde loodzuurbatterij voor UPS-langdurige prestaties
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Niet regelde Spillable UPS 12v VRLA Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
de klep regelde verzegelde lood zure batterijen 12v 7ah voor Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
de klep regelde verzegelde lood zure batterij 12v 7ah voor Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Het gebruiken van betere AGM-separator verzegelde lood zure batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
regelde de navulbare klep van 12v 9ah lood zure batterij voor UPS-Systeem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | ong. 2.5kg |

