Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 7ah regulated lead acid battery ] bij elkaar passen 28 producten.
Stabiele prestaties Eco Mini Dc Ups 12v voor loodzuurbatterij
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Productnaam: | DC-UPS |
| Type batterij: | lead-acid batterij |
2 Agm van de het Lood Zure 2v 300ah 400ah Omschakelaar van de volt Diepe Cyclus met Koperterminal
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
|---|---|
| Onderhoudstype: | vrij |
| Kleur: | Zwarte of douane |
Het dubbele Verzegelen 12v VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Diepe het GELbatterij van het Cycluszonnepaneel, 65-200Ah-Machtsaccu voor Zonnestelsel
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
|---|---|
| Onderhoudstype: | vrij |
| Kleur: | Zwarte of douane |
Het GELbatterij van AGM van het aandeel12v200ah Onderhoud Vrije
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| spanning: | 12V |
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
lage Self-discharge geregelde verzegelde UPS-lood zure accu
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
ABS 12v 7ah Klep regelde Verzegelde Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
7AH/9AH/12AH/18AH Batterijcapaciteit Modulair type UPS 220V PWM UPS
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Overdrachttijd: | ≤10ms |
| Invoerfrequentie: | 50 Hz/60 Hz |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Batterijcapaciteit 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
2KVA de Batterijsteun van de sinusgolf UPS met de Bescherming van de Overbelastingskortsluiting
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |

