Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ automatic voltage regulator ] bij elkaar passen 213 producten.
Transfertijd ≤ 10 ms Pure sinusgolfinverter met overtemperatuurbescherming
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 7Ah/9Ah/12Ah/14Ah/18Ah/24Ah/36Ah/48Ah |
| Overdrachttijd: | ≤10ms |
18W draagbare Minigelijkstroom UPS met het Lithiumbatterij van 8000mah LifeP04
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40dB |
Lange Cyclus Minigelijkstroom UPS Noodvoeding met LiFePO4-Batterij
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB |
Betrouwbare Pwm Up's voor energiebescherming met 50hz/60hz uitgang en ingang
| Inlaatspanning: | 220 V |
|---|---|
| type: | PWM-UPS |
| Uitgangsfrequentie: | 50Hz/60Hz |
Lithiumbatterie Eco Mini Ononderbroken stroomvoorziening Voor 40°C-omgevingen
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 12W-60W |
| Naam van het product: | DC-UPS |
7AH/9AH/12AH/18AH Batterijcapaciteit Modulair type UPS 220V PWM UPS
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Overdrachttijd: | ≤10ms |
| Invoerfrequentie: | 50 Hz/60 Hz |
De Golf650va 800VA 850VA 1000VA 1.2KVA 1.5KVA 2KVA 3KVA Lijn Interactief UPS van de enige Fase Gewijzigde Sinus
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | enige fase |
Van de de Sinusgolf van cpu 500-3000VA de Lijn Interactieve PWM UPS
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
650VA de gewijzigde Lijn Interactief UPS, UPS-voeding van de Sinusgolf voor huis
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
De interactieve Batterij UPS van 390W 650VA PWM LiFePo4 voor PC
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |

