Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ online ups power supply ] bij elkaar passen 148 producten.
Enige Fase110v/220v PWM UPS Volledige Bescherming met Ingebouwde Batterij
| Plaats van Oorsprong:: | Guangdong, China |
|---|---|
| bescherming:: | Overspanning |
| Uitgangsspanning:: | 110V/220V |
Cpu controleerde Bescherming van de de Golfkortsluiting van de Hoge Frequentie de Online UPS Zuivere Sinus
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
LEIDENE/LCD Vertonings Online Hoge Frequentie UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
Online dubbel-omzettings enige fase UPS 1-10kva PF 1,0
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP/USB/GPRS/Dry Contact |
|---|---|
| Vertoning: | LCD Vertoning |
| Efficiency: | ≥95.5% |
Aanraakscherm Online Hoog Frequentie Up drie fase
| Type batterij: | loodzuur- of lithiumbatterijen |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Afbeelding: | LCD / touchscreen |
Hoge Frequentie6kva-10kva LCD/LED Online Batterij Reserve220v
| Machtscapaciteit: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Overdrachttijd: | 0ms |
Zuivere Sinusgolf UPS Met lage frekwentie met de Bescherming \ \ van de Overbelastingskortsluiting
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Zeer efficiënte ononderbroken stroombron met lage frequentie en lcd-scherm met zuivere sinusgolfuitgang
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
10Kva het online Systeem van de Hoge Frequentieups Uninterruptible Macht
| Productnaam: | Online systeem van de de Hoge Frequentieups uninterruptible macht van enige Fase het online UPS 10Kv |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Zet Manier op: | Torentype |
Zuivere de Enige Fase6kva Computer UPS van de Sinusgolf online
| Productnaam: | Online systeem van de de Hoge Frequentieups uninterruptible macht van enige Fase het online UPS 10Kv |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |

