Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ phosphate lithium cell pack ] bij elkaar passen 90 producten.
25.6 V Lithiumbatterij van 100Ah voor opslag van buiten het net aanwezige zonne-energie
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
20.48KWh stapelbare batterij All-in-one energieopslag LiFePO4 batterijpakket
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
20.48KWh stapelbare batterij All-in-one energieopslag LiFePO4 batterijpakket
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
1200WH LiFePO4-batterijpak Hoge energiecapaciteit voor langdurig gebruik
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
de Navulbare Batterij van 12.8V 6Ah Lifepo4 voor Energieopslag
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V6Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | F2 |
Van het het Lithiumijzer van de Alumium Zonneomschakelaar 100Ah het Fosfaatbatterij
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, filemacht |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | CHINA |
12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
De Zonne12v 9ah Lifepo4 Navulbare Batterij van UPS voor Energieopslag
| Productnaam: | Van het lithiumijzer het Fosfaat (LiFePO4) Batterij |
|---|---|
| Macht: | 12V 9ah |
| Batterijtype: | Lifepo4 Batterij |
lifepo4 batterij3.2v 200ah Li-ion batterij
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
51.2V100Ah LiFePO4 Bank for Home Energy Storage 6000 Cycle Life -20°C to 45°C Operating Range
| Sollicitatie: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100ah |
| Cycle Life: | 6000 keer |

