Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ phosphate lithium cell pack ] bij elkaar passen 90 producten.
OEM 100A LiFePO4 Batterij met de Norm van Ce van IEC62619 UN38.3 MSDS
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| energie: | 4800Wh |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
Maximaal ontladingsstroom 50A-300A LFP-batterij op maat voor uw zonne-oplossing
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
Maximaliseer uw energiepotentieel met LiFePO4-batterij Klasse A en optimaal batterijgewicht
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Gewicht van de batterij: | / |
LiFePO4 Batterij 100Ah 5000 Keer het Cyclusleven 3 Jaargarantie
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
De Zonnemachtslifepo4 Navulbare Batterij 12.8V van UPS voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V van het lithiumijzer voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
12V LiFePO4-batterij voor vervanging van VRLA-batterij 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah met blauwe tand
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Certificeringen: | Ce, RoHS, UL, UN38.3 |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Cyclusduur: | 5000 keer |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| levensduur: | 5000 keer |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Sollicitatie: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100ah |
| Cycle Life: | 6000 keer |

