Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ phosphate lithium cell pack ] bij elkaar passen 90 producten.
Het Pak van de het Fosfaatlifepo4 Batterij van het lithiumijzer met 5000 Keer het Cyclusleven
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
100Ah van de het Fosfaatcel van het lithiumijzer van het Pakmax charge current 100A het de Cyclusleven 5000 Keer
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| energie: | 2400Wh |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
3.2V 18650 het Navulbare Lifepo4-Pak 3300mah van de Lithiumbatterij
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | 3.2V 18650 het Navulbare pak van Li-Ion Cells lifepo4 |
de Celpak van 3.2V LiFePO4 met Werkende Temperaturenwaaier van -20℃~65℃
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Lossing Afgesneden Voltage: | 2.5 (0℃) 2,0 (- 20℃) |
| Capaciteit: | 100Ah |
100Ah LiFePO4 Cell Pack lithium-ijzerfosfaatbatterij 3000 keer levensduur
| Outputvoltage: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Het cyclusleven: | 3000 keer |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
Van het de Batterijpak van 4800WH 100Ah LiFePO4 van het het Lithiumijzer het Fosfaatcel
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
Van het het Lithiumijzer van 4800WH 100Ah van de het Fosfaatbatterij het pakm6 Terminal
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Capaciteit: | 100Ah |
24V Pack Voltage Output Lithium-IJzer-Fosfaatbatterij en langdurige voor thuis energieopslag
| Product Na Me: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afmeting: | 600*460*457mm |
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
2400WH lithium Ion Phosphate Battery Max Charge Huidige 100A
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Garantie: | 3 jaar |
LiFePO4 Batterijpak 24V/48V100Ah met 3 Jaargarantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |

