Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ phosphate lithium cell pack ] bij elkaar passen 90 producten.
Langdurig 24V LiFePO4-accu met een prestatie van A-klasse en 48V accu voor woonruimten
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
Het Pak 24V 100Ah van Alumiumshell lithium iron phosphate battery 3 Jaar Garantie
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Plaats van herkomst: | CHINA |
40Ah het Pak van de het Fosfaatbatterij van het lithiumijzer, Diepe de Cyclusbatterij van LFP Lifepo4
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
Langdurig en krachtig LFP-batterijpakket met 12V24V48V-pakket voor energieopslag thuis
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Product Na Me: | 12V24V48V |
draagbaar de Machtspak van 300Ah Lifepo4, Lithiumbatterijcellen voor Elektrisch voertuig
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
12V 100AH LFP-batterijpak 5000 keer levensduur betrouwbaar duurzaam
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Outputvoltage: | 12V |
12kg-100kg LiFePO4-batterijpakket met een hoge energiedichtheid 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
| Graad: | Een |
Van het het Lithium Ferro Fosfaat van LFP 12V 50Ah de Batterij Vrij Onderhoud voor EV/Telecommunicatie
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
van het de Batterijpak van 12V 50Ah LiFePO4 Tijd van het de Cyclusleven de Goede voor Zonne-energie/Motorfiets
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
de Batterijpak van 24V 230Ah LiFePO4 voor Zonne-energie van de Opslagsysteem van de Net Photovoltaic Energie
| Toepassing: | zonne-energie, de opslagsysteem van de van-net photovoltaic energie |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |

