Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ rechargeable lead acid battery ] bij elkaar passen 61 producten.
1.04KG verzegelde onderhouds vrije navulbare batterij 6v 7ah voor Alarmsysteem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 6V |
| Gewicht: | Ong. 1.04Kg |
Dubbele Verzegelende Diepe de Cyclusbatterij van 250Ah UPS 12V VRLA
| Capaciteit: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V-diepe cyclus van de lood verzegelde de zure batterij navulbare klep geregelde het lood zure batt |
Hoge Capaciteits12v LiFePO4 Batterij voor Lood Zure Vervanging
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12v van de de batterijlifepo4 Navulbare Batterij 12V van Li de ionenvervanging van de het Lood zure |
| Eindtype: | F2 |
3 Fase met lage frekwentie Online UPS 40KVA-80KVA met Verzegelde Lood Zure Batterij
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Naam van het product: | 40KVA-80KVA Online UPS met lage frekwentie online UPS in drie stadia voor Bureau/Computer/Faciliteit |
| tonen: | LCD (Touchscreen) |
De navulbare Diepe Batterij van het Cyclus12v 150Ah VRLA Zure Gel
| Capaciteit: | 150ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V150Ah de diepe cyclus verzegelde van de het lood zure batterijkabel van de lood zure batterij nav |
25.6v Solar System Valve geregelde oplaadbare batterij 100 Ah
| Spanning: | 25.6 |
|---|---|
| Type batterij: | VRLA regelde Lood Zure Batterij |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
de Navulbare Batterij van 12.8V 6Ah Lifepo4 voor Energieopslag
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V6Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | F2 |
De Zonnemachtslifepo4 Navulbare Batterij 12.8V van UPS voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V van het lithiumijzer voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
De Zonne12v 9ah Lifepo4 Navulbare Batterij van UPS voor Energieopslag
| Productnaam: | Van het lithiumijzer het Fosfaat (LiFePO4) Batterij |
|---|---|
| Macht: | 12V 9ah |
| Batterijtype: | Lifepo4 Batterij |

