Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ rechargeable lead acid battery ] bij elkaar passen 61 producten.
De navulbare F1-Terminal verzegelde Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen
| voltage: | 6V |
|---|---|
| Productnaam: | F1 verzegelde de Eind 6 Volt Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen, navulbare klep geregelde lood zur |
| Garantie: | 1 jaar |
300a Vrla gereguleerde loodzuurbatterij voor telecomsysteem / zonnestelsel / UPS
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Terminaltype: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type batterij: | VRLA regelde Lood Zure Batterij |
VRLA luchtte Lood Zure Batterij 330*172*214mm voor Industrieel Huishoudengebruik
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
|---|---|
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |
| Gewicht: | 31kg |
Garantie de onderhoud-Vrije Lead-Acid Batterij die van 2 jaar temperatuur-15℃~50℃ in werking stellen
| Zelflossingstarief: | ≤3%/month |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Werkende Temperatuur: | -15℃~50℃ |
UPS-Klep regelde Lood Zure Batterij met Max Discharge Current 300A
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 300A |
| Zelflossingstarief: | ≤3%/month |
van de Cyclusups van 12.8V 12Ah Diepe het Lood Zure Batterij voor UPS-Systeemvervanging
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 12Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
F1/F2 eind12v 9ah VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
Het gebruiken van betere AGM-separator verzegelde lood zure batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Navulbare Verzegelde Lood Zure Batterij voor Alarmsysteem
| Capaciteit: | 4.5Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 6V |
| Gewicht: | Ong. 0.75Kg |
OEM onderhoudsvrij ABS-kastenmateriaal oplaadbare klep gereguleerde loodzuurbatterij voor UPS-langdurige prestaties
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |

