Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ rechargeable lead acid battery ] bij elkaar passen 61 producten.
De gekleefde vlakke zure batterij van het type navulbare lood
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
De verzegelde Zure Batterij 6v 4ah 0.7kg voor Brandalarmtoepassing, Spuitbus van het Onderhouds Vrije Navulbare Lood
| Capaciteit: | 4Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 6V |
| Gewicht: | Ong. 0,7 Kg |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
12V oplaadbare klep gereguleerde loodzuurbatterij voor zonnestelsel 9Ah Capaciteit 20h-rate tot 1,75V per cel 25 C
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
de compacte zure batterij van het ontwerp navulbare lood
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
12V 7Ah VRLA gereguleerde loodzuurbatterij oplaadbare verzegelde loodzuurbatterij
| Cyclusduur: | 500 tot 1000 |
|---|---|
| Capaciteit: | 7Ah |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
Recombinant geventileerde loodzuuraccu 300A Max ontlaadstroom
| Eindtype: | Ingepast |
|---|---|
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |
Betrouwbare met klep gereglementeerde loodzuurbatterij VP-serie Diepe cyclusbatterij 12V
| Materiaal: | Loodzuur |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -15℃~50℃ |
| Garantie: | 3 jaar |
Navulbare VRLA regelde Lood Zure Batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood
| Voltage: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Productnaam: | De navulbare klep regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de lood |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Straatlantaarn, Telecommunicatie, enz. |
12V 200Ah AGM VRLA regelde Lood Zure Batterij voor Zonnemachtssystemen, UPS, Telecommunicaties, Toegangsbeheerapparaten
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 58 Kg |

