Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ rechargeable lead acid battery ] bij elkaar passen 61 producten.
van het het Lithiumijzer van 12.8V 100Ah het Fosfaatbatterij voor Telcom
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V100Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | M8 |
60Ah veiligheids Diepe Cyclus 12,8 V-het Systeem van Lithiumion battery for UPS
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 60Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
Navulbare Vrla Batterij van de zonnestelsel de Diepe Cyclus 12v 9ah
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
2400WH lithium Ion Phosphate Battery Max Charge Huidige 100A
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Garantie: | 3 jaar |
3 fasen Online UPS Met lage frekwentie UPS met lage frekwentie 10kva aan 300kva
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| Outputvoltage: | 380V |
Online UPS In drie stadia met lage frekwentie, Online Dubbele Omzetting UPS met LCD Vertoning
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online UPS in drie stadia, Online UPS Met lage frekwentie 20~30KVA, 3 fasen in 3 elimineert geleidel |
| tonen: | LCD |
40KVA-80KVA Online UPS met lage frekwentie voor Bureau/Computer/Faciliteiten
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| tonen: | LCD (Touchscreen) |
Hoog Efficiënt Online UPS Met lage frekwentie voor Kleine en middelgrote Data Center
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| tonen: | LCD (Touchscreen) |
Drie Fasen Online UPS Met lage frekwentie met Hoge Efficiënte DSP-Spaander
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| tonen: | LCD (Touchscreen) |
Dubbele Omzetting 3 Hoge rendement van Fase het Online UPS voor Kleine Middelgrote Data Center
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| tonen: | LCD (Touchscreen) |

