Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 113 producten.
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Productnaam: | Hoogfrequente online UPS Uninterruptible Power Supply met lithiumbatterijoplossing |
|---|---|
| Golfvorm: | Pure sinusgolf |
| Sollicitatie: | IT-apparatuur, servers, routers en netwerksystemen, medische apparatuur, enz. |
Mini het Lithiumli van Technologie UPS 15W 30W 60W van gelijkstroom G - ionenbatterij voor kabeltelevisie-Router VOIP POE
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
het Lithiumbatterij UPS van 240Vac 12W 6600mAh met POE
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| geluidsniveau: | minder dan 40db |
G Tech UPS lithiumbatterijoplossing online UPS met gehumaniseerd ontwerp en elegant LCD-scherm voor gemakkelijke monitoring en besturing
| Sollicitatie: | IT-apparatuur, servers, routers en netwerksystemen, medische apparatuur, enz. |
|---|---|
| Fase: | Enkele fase |
| Garantie: | 3 jaar |
G Tech UPS lithiumbatterijoplossing online UPS met gehumaniseerd ontwerp en elegant LCD-scherm voor gemakkelijke monitoring en besturing
| Sollicitatie: | IT-apparatuur, servers, routers en netwerksystemen, medische apparatuur, enz. |
|---|---|
| Fase: | Enkele fase |
| Garantie: | 3 jaar |
100A van de het Fosfaatbatterij 4800WH van het lithiumijzer de Opslag van de de Hoge Capaciteitsenergie
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| energie: | 4800Wh |
Het Draagbare Lithium UPS van ECO POE gelijkstroom 12v 18w 6600mAh
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
De Zonnemachtslifepo4 Navulbare Batterij 12.8V van UPS voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V van het lithiumijzer voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
Van de Omschakelaar van de de Opslagmacht van de Netenergie met LiFePO4-Batterij
| Productnaam: | Van de opslagsysteem van de netenergie, Machtsomschakelaar met LiFePO4-batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Huistoestellen, energieopslag, zonnemachtssysteem |
| Geschatte macht: | 4kw/6kw |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS met Lithiumbattery True Double Version Standaard 2U Rack Type
| Nominale spanning: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Batterij: | LiFePO4 |
| Invoer van de generator: | Ondersteuning |

