Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 66 producten.
de Navulbare Batterij van 12.8V 6Ah Lifepo4 voor Energieopslag
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V6Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | F2 |
De Zonnemachtslifepo4 Navulbare Batterij 12.8V van UPS voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V van het lithiumijzer voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
3000 Keer de Batterij van de Cyclus3.2v 200ah File LiFePO4
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | LiFePO4 Batterij van de de batterijfile LiFePO4 van de batterij3.2v de grote capaciteit Li-ionen |
True Double Version Rack Type 6KVA/10KVA Online UPS met lithiumbatterie
| Verpakking Details: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LifePo4 |
OEM van de de Outputsteun van de lithiumbatterij de Minigelijkstroom UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V Dienst
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
het Lithiumbatterij UPS van 240Vac 12W 6600mAh met POE
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| geluidsniveau: | minder dan 40db |
de Celpak van 3.2V LiFePO4 met Werkende Temperaturenwaaier van -20℃~65℃
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Lossing Afgesneden Voltage: | 2.5 (0℃) 2,0 (- 20℃) |
| Capaciteit: | 100Ah |
Het Draagbare Lithium UPS van ECO POE gelijkstroom 12v 18w 6600mAh
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
100A van de het Fosfaatbatterij 4800WH van het lithiumijzer de Opslag van de de Hoge Capaciteitsenergie
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| energie: | 4800Wh |

