Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 66 producten.
100-240Vac de ingevoerde Minioutput van gelijkstroom UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V voor kabeltelevisie-Router POE
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
10ms de Eenheidsvoeding 60W 120W van de overdrachttijd UPS met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
het Geluidsniveau van de Machtsups 40dB van 60W 120W gelijkstroom Voor DVR-Monitorrouter VOIP POE Webcam
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Hoog Verenigbaarheids Minigelijkstroom UPS 60W 120W 40dB Lawaai met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS met Lithiumbattery True Double Version Standaard 2U Rack Type
| Nominale spanning: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Batterij: | LiFePO4 |
| Invoer van de generator: | Ondersteuning |
100Ah het Fosfaatbatterij 4800WH 100A Max Charge Current van het lithiumijzer
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
LiFePO4 Batterij 100Ah 5000 Keer het Cyclusleven 3 Jaargarantie
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
100-240Vac van het de Hoge Capaciteitslithium van de inputups Reservevoeding de Batterij40db Lawaai
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
Minigelijkstroom UPS 100-240Vac de Input5v 9V 12V 15V 24V 48V Output van de overbelastingsbescherming
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
18W draagbare Minigelijkstroom UPS met het Lithiumbatterij van 8000mah LifeP04
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40dB |

