Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 66 producten.
van de Cyclusups van 12.8V 12Ah Diepe het Lood Zure Batterij voor UPS-Systeemvervanging
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 12Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
3.2V 18650 het Navulbare Lifepo4-Pak 3300mah van de Lithiumbatterij
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | 3.2V 18650 het Navulbare pak van Li-Ion Cells lifepo4 |
Zwart Lifepo4-batterijpakket 24v 100ah Li-ion oplaadbaar batterijpakket
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de Batterijpak van 24v LiFePO4 |
Plastic het Lithium Ionenbatterij van Shell LiFePO4 3.2v 30ah
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Productnaam: | LiFePO4 de filelifepo4 Batterij van de batterij3.2v 30ah Li-ionenbatterij |
Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij
| Toepassing: | Laptops, minikoelkasten, hommels, telefoneert het laden, ventilator, energieopslag, zonne-energie, e |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij |
Het draagbare Pak 19.2V 27Ah 162000mAh van de Krachtcentralelifepo4 Batterij
| Toepassing: | Laptops, minikoelkasten, hommels, telefoneert het laden, ventilator, energieopslag, zonne-energie, e |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Draagbare het pakleveranciers van de Krachtcentralelifepo4 batterij |
LiFePO4 Batterijpak 100A Max Charge Current 5000 Keer het Cyclusleven
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| energie: | 4800Wh |
| Garantie: | 3 jaar |
Lichte en krachtige 12V 100ah LiFePO4-batterij met een energie-dichtheid van 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Navulbaar LiFePO4-Batterijpak 12.8V 18.75Ah 75000mAh 240Wh
| Toepassing: | Energieopslag, zonne-energie |
|---|---|
| Productnaam: | De draagbare voeding van de Krachtcentralelifepo4 batterij |
| Het cyclusleven: | >2000 keer |

