Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 66 producten.
36V 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart LFP Battery
| Maximale ladingstroom: | 60A |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 36V/48V/72V |
| Type batterij: | LiFePO4 |
Standardgrootte Bluetooth-display LiFePO4-accu met prestaties en off-grid
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LiFePO4 |
OEM 100Ah lithium-ijzerfosfaataccu met 3 jaar garantie
| energie: | 1200Wh |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Hoge capaciteit LiFePO4-batterijpakket 5000 keer levensduur 100A Max laadstroom
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| energie: | 1200Wh |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Productnaam: | Hoogfrequente online UPS Uninterruptible Power Supply met lithiumbatterijoplossing |
|---|---|
| Golfvorm: | Pure sinusgolf |
| Sollicitatie: | IT-apparatuur, servers, routers en netwerksystemen, medische apparatuur, enz. |
Mini het Lithiumli van Technologie UPS 15W 30W 60W van gelijkstroom G - ionenbatterij voor kabeltelevisie-Router VOIP POE
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
het Lithiumbatterij van 12.8V 10Ah Lifep04 met Alumium Shell
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V10Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | F2 |
van het het Lithiumijzer van 12.8V 100Ah het Fosfaatbatterij voor Telcom
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V100Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | M8 |
Hoge Capaciteits12v LiFePO4 Batterij voor Lood Zure Vervanging
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12v van de de batterijlifepo4 Navulbare Batterij 12V van Li de ionenvervanging van de het Lood zure |
| Eindtype: | F2 |
Lithiumbatterij UPS DSP Digitale besturing op basis van True Double Conversion Online UPS
| Levertijd: | 45 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

