Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 66 producten.
Van het de Batterijpak van 4800WH 100Ah LiFePO4 van het het Lithiumijzer het Fosfaatcel
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
de Batterijpak van 100Ah LiFePO4 met 3 Jaargarantie en Max Charge Current 100A
| energie: | 4800Wh |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Capaciteit: | 100Ah |
Van het het Lithiumijzer van 4800WH 100Ah van de het Fosfaatbatterij het pakm6 Terminal
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Capaciteit: | 100Ah |
LiFePO4 Batterijpak 24V/48V100Ah met 3 Jaargarantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
12.8v 200ah Eco-vriendelijk Lifepo4 batterijpakket Vervanging van loodzuurbatterij
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 200Ah |
| Laadtemperatuurbereik: | 0-60°C |
LiFePO4 de Capaciteit van het Batterijpak 100Ah voor Verkoop
| Voltage: | 3.2V |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
Bluetooth-display Lithium-ion-fosfaatbatterij 600*460*457mm voor commerciële
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Energie-dichtheid: | / |
Krachtig LiFePO4-Batterijpak voor Langere Uitvoeringstijd
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| De waaier van de opslagtemperatuur: | -20℃~45℃ |
| De waaier van de lossingstemperatuur: | -20℃~65℃ |
Het Pak van de hoge Prestaties48v100ah LiFePO4 Batterij, Hoge Capaciteit, Laag Gewicht
| Garantie: | 3-5 jaar |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| werkende temperatuurwaaier: | -20℃~65℃ |
Het lange Lithium Ion Phosphate Battery 100A Max Charge Current van het Cyclusleven
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Maximum lossingsstroom: | 100A |

