Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 66 producten.
het Lithium Ion Battery Pack For UPS van 89.6Wh 12.8V 6AH
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
De Batterijpak van Alumiumshell 3.2v 50ah LiFePO4
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Productnaam: | LiFePO4 de filelifepo4 Batterij van de batterij3.2v 50ah Li-ionenbatterij |
3000 keer de batterij van het Cyclus12.8v 9AH UPS lifepo4 lithium
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
van de de Veiligheidse Fiets van 12.8V 24Ah de lithium-Ionenbatterij voor UPS-Systeem
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 24AH |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
60Ah veiligheids Diepe Cyclus 12,8 V-het Systeem van Lithiumion battery for UPS
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 60Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
100Ah het Pak van de lithiumlifepo4 Batterij met Slim BMS-systeem
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
de veiligheids lithium-ionenbatterij van 12.8V 6Ah 76.8Wh voor UPS-zure de batterijvervanging van het systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 6AH |
| Lithium-ionentype: | Lifepo4 |
Li - Ion Battery 12v 30W 6600mAh Draagbare gelijkstroom UPS
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
De Batterijpak van Alumiumshell 1U 2U 5U 48V 100AH Lifepo4
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
de Batterijpak van 12.8V 18Ah LiFePO4 voor UPS-Zure de Batterijvervanging van het Systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 18Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |

