Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
Power Guard Hoge Frequentie Online UPS Pure Sine Wave RS232 / Interlling Slot Selecteerbaar
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Zet Manier op: | Machtstype |
Eenfase 1kva 10Kva Hoge Frequentie Online UPS Power Guard UPS
| Naam van het product: | Enige Fase online UPS, 1kva aan de Online Hoge Frequentie UPS, huis UPS van 10Kva online |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Lage frequentie 220V LCD Online UPS Zuivere sinusgolf
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
Laagfrequente online UPS met bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/overtemperatuur RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Vertoning: | LCD |
220 V zuivere sinus lage frequentie online UPS met RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0,9 |
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
≥ 95,5% Efficiëntie Lcd-display Hoogfrequentie Online-Ups 6kva / 10kva
| capaciteit van de batterij: | 10-100AH |
|---|---|
| Batterijspanning: | 48V/96V/192V/384V |
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Rack Mount Type High Frequency Ups 1kva 2kva 3kva Voor IT Netwerkapparatuur
| Capaciteit: | 10 KVA-200 KVA |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Afbeelding: | LCD |
Betrouwbare Pwm Up's voor energiebescherming met 50hz/60hz uitgang en ingang
| Inlaatspanning: | 220 V |
|---|---|
| type: | PWM-UPS |
| Uitgangsfrequentie: | 50Hz/60Hz |
1-10kva High Frequency Online Ups Efficiënte energiebescherming
| Overdrachttijd: | 0ms |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1-10KVA |
| Efficiëntie: | 95% |
Gp33 3 fase lage frequentie ups industriële 10-200kva met Rs232 communicatie interface
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Afbeelding: | LCD |
| Communicatie-interface: | RS232/USB/SNMP |

