Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
Hoge het Lithiumbatterij van de Verenigbaarheids40db Minigelijkstroom UPS Hoge Capaciteit
| Naam: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Materiaal: | Kunststof/Metaal |
| Toepassingsgebied: | Monitor, router, modem, tijdregistreertoestel, zonnepaneel enz. |
220VAC Dubbele de Omzettingstoren van hoge Frequentie zet de Online UPS Type op
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Zet Manier op: | Machtstype |
Office Power Backup Line-Interactieve UPS 2000VA 1200W met overtemperatuurbescherming en 220V Input Voltage
| Vertoning: | LED/LCD |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Lawaai: | minder dan 40dB |
De Overdrachttijd van hoge Frequentie Online UPS 20kVA-80kVA 0ms
| De factor van de outputmacht: | 0,9 |
|---|---|
| Outputvoltage: | 220V |
| Productnaam: | Hoge Frequentie Online UPS |
Uninterruptible Bescherming van de Krachtcentrale Minigelijkstroom UPS Overbelasting
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
Economische Mini Uninterruptible de Machtsmodule 5Ah-100Ah 100V-240V van gelijkstroom UPS
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
5Ah-100Ah de reserve Minigelijkstroom UPS Uninterruptible Krachtbron van ECO
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
Van de de Sinusgolf van Technologie van lijn de Interactieve G Zuivere Voeding 1KVA 5KVA van UPS
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
|---|---|
| Merknaam | G-tech UPS |
Voeding van de de Sinusgolf van Technologie UPS van de overbelastingsbescherming 220V G de Zuivere
| Overbelastingsbescherming: | Ja |
|---|---|
| Afmetingen: | 320 X 140 X 200 Mm |
| Het laden Tijd: | 6-8 uren |
1000VA g-de Ononderbroken UPS Voeding van Technologie met USB-poort
| Capaciteit: | 1000VA |
|---|---|
| LEIDENE indicatoren: | Ja |
| Het laden Tijd: | 6-8 uren |

