Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
3KVA hoge Frequentie Online UPS
| Productnaam: | 3Kva/3000w rek UPS van hoge Frequentie het Online UPS |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Zet Manier op: | Rektype |
6Kva hoge Frequentie Online UPS 1 het Type van Faserek Zuivere de Sinusgolf van UPS
| Productnaam: | 6Kva online UPS, 1 fase Hoge Frequentie Online UPS, rektype UPS |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Zet Manier op: | Type rek |
AGM-Gewijzigde de Sinusgolf van Technologie UPS 1200VA van G van de Batterijenlijn Interactieve 1500VA
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Naam: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | ENIGE FASE |
3 fase Online Rek Modulair Online UPS 20kva 150kva voor bureau
| Toepassing: | Vervoer, bureau, medische computerzaal, datacentrum. |
|---|---|
| Type: | type modulair UPS van 3 fase het online rek |
| Fase: | In drie stadia in Geleidelijke afschaffing Drie |
MQ M. SERIES Modulair Online UPS 40kva In drie stadia voor telecommunicatie
| Toepassing: | Financiën, telecommunicatie, onderwijs, de ziekenhuizen, transportation&other netwerkapparaten, data |
|---|---|
| eigenschappen: | 19 het“ rek zette modulair UPS op |
| Fase: | In drie stadia in Geleidelijke afschaffing Drie |
Modulair Systeem 3 Fase 20kva van UPS van het 19 Duimrek aan de Hoge Frequentie van 150kva
| Toepassing: | Financiën, telecommunicatie, onderwijs, de ziekenhuizen, transportation&other netwerkapparaten, data |
|---|---|
| Eigenschappen: | 19 het“ rek zette modulair UPS op |
| Productnaam: | 3 van het Systeemups van faseups Modulair UPS de Machtssysteem 20KVA-150KVA |
18W draagbare Minigelijkstroom UPS met het Lithiumbatterij van 8000mah LifeP04
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40dB |
Lange Cyclus Minigelijkstroom UPS Noodvoeding met LiFePO4-Batterij
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB |
Lijn Interactieve PWM UPS Voeding
| Toepassing: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
|---|---|
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
| Productnaam: | Lijn Interactief UPS, UPS-voeding voor huis, microtek huis UPS |
Het 19 Duimrek zette Modulair Online UPS 40kva In drie stadia voor Telecommunicatie op
| Toepassing: | telecommunicatie, onderwijs, de ziekenhuizen |
|---|---|
| Eigenschappen: | 19 het“ rek zette modulair UPS op |
| Fase: | In drie stadia in Geleidelijke afschaffing Drie |

