Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
van de de Krachtbronoverdracht van 220V PWM UPS de Ononderbroken Tijd minder dan 10ms
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Outputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
| Inputvoltage: | 220V |
220V Online UPS-Kortsluiting met lage frekwentie over Temperatuurbescherming
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Vertoning: | LCD |
Zuivere Sinusgolf Online UPS Met lage frekwentie met SNMP van RS232 USB
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Vertoning: | LCD |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
Modulaire online UPS Tot 8 eenheden Beveiliging tegen overbelasting/kortsluiting/oververhitting
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
20kVA-200kVA Modulaire online UPS Power Sustaining met RS232/RS485/SNMP communicatie-interface
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
20kVA-200kVA modulaire online UPS tot 8 eenheden parallel vermogen
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Online UPS met lage frequentie met lcd-scherm Overbelasting / kortsluiting / te hoge temperatuurbeveiliging en hoog rendement 1
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Efficiency: | 1 |
70Hz g-Technologie in drie stadia UPS
| Toepassing: | Vervoer, bureau, medische computerzaal, datacentrum. |
|---|---|
| Type: | Online |
| Fase: | In drie stadia in Geleidelijke afschaffing Drie |
1-10KVA de Golf Hoge Frequentie Online UPS van de Enige Fasesinus
| Zet Manier op: | Rek |
|---|---|
| Materiaal: | ABS/Metal |
| Kleur: | Zwart |
POS Golf UPS van de Machine1500va USB RJ45 de RJ11 Gewijzigde Sinus
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | enige fase |

