Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
Eénfasige hoogfrequente UPS-on-line ononderbroken voeding 1KVA 1KW
| Naam van het product: | Eénfasige hoogfrequente UPS-on-line ononderbroken voeding 1KVA 1KW |
|---|---|
| Golfvorm: | Pure sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Hoogfrequente online UPS Ononderbroken stroomvoorziening 2KVA 2KW met laagspanningsbescherming
| Naam van het product: | Hoogfrequente online UPS Ononderbroken stroomvoorziening 2KVA 2KW met laagspanningsbescherming |
|---|---|
| Golfvorm: | Pure sinusgolf |
| Toepassing: | IT-apparatuur, servers, routers en netwerksystemen, medische apparatuur, enz. |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Productnaam: | Hoogfrequente online UPS Uninterruptible Power Supply met lithiumbatterijoplossing |
|---|---|
| Golfvorm: | Pure sinusgolf |
| Sollicitatie: | IT-apparatuur, servers, routers en netwerksystemen, medische apparatuur, enz. |
OEM van de de Outputsteun van de lithiumbatterij de Minigelijkstroom UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V Dienst
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
10ms de Eenheidsvoeding 60W 120W van de overdrachttijd UPS met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
het Geluidsniveau van de Machtsups 40dB van 60W 120W gelijkstroom Voor DVR-Monitorrouter VOIP POE Webcam
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Hoog Verenigbaarheids Minigelijkstroom UPS 60W 120W 40dB Lawaai met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Mini het Lithiumli van Technologie UPS 15W 30W 60W van gelijkstroom G - ionenbatterij voor kabeltelevisie-Router VOIP POE
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Het rek zet de Online UPS Voeding van de Sinusgolf 3KVA 3KW op
| Productnaam: | Hoge Machtsfactor 1,0 reeks 1Kva van Hoge Frequentie de Online UPS PT aan 10Kva |
|---|---|
| Zet Manier op: | Rektype |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Noodvoeding1kva 2KVA 3KVA 6KVA 10KVA Hoge Frequentie Online UPS
| Productnaam: | Hoge Machtsfactor 1,0 reeks 1Kva van Hoge Frequentie de Online UPS PT aan 10Kva |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |

