Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 147 producten.
draagbaar de Machtspak van 300Ah Lifepo4, Lithiumbatterijcellen voor Elektrisch voertuig
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
3000 Keer de Batterij van Lithiumfe Po4, de Batterij van het het Ijzerfosfaat van het 12 Voltlithium met Bestar
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack voor energieopslag thuis
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Levenscyclus: | 5000 keer |
Stapelbaar alles-in-één energieopslagsysteem 5kwh 10kwh 15kwh 20kwh
| Model: | 5KWH/5KW |
|---|---|
| Interne impedantie: | ≤45mΩ |
| Verwachte levensduur: | Ronde 6000 cycli@100%DOD,1C bij 25°C |
12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
het Lithiumbatterij van 12.8V 10Ah Lifep04 met Alumium Shell
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V10Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | F2 |
200Ah Lithium-IJzer-Fosfaatbatterij Huishoudelijke energieopslag 48V
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
|---|---|
| Afbeelding: | Facultatief ((LED, LCD) |
| Graad: | Een |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Productnaam: | Hoogfrequente online UPS Uninterruptible Power Supply met lithiumbatterijoplossing |
|---|---|
| Golfvorm: | Pure sinusgolf |
| Sollicitatie: | IT-apparatuur, servers, routers en netwerksystemen, medische apparatuur, enz. |
2400WH lithium Ion Phosphate Battery Max Charge Huidige 100A
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Garantie: | 3 jaar |
100A van de het Fosfaatbatterij 4800WH van het lithiumijzer de Opslag van de de Hoge Capaciteitsenergie
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| energie: | 4800Wh |

