Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 147 producten.
Van het het Lithiumijzer van de Alumium Zonneomschakelaar 100Ah het Fosfaatbatterij
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, filemacht |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | CHINA |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
Het lange Lithium Ion Phosphate Battery 100A Max Charge Current van het Cyclusleven
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
Lithium Ionen4kw Omschakelaar van Net Zonne met LiFePO4-Batterij
| Productnaam: | Zonnemachtssysteem, Machtsomschakelaar met LiFePO4-batterij, lithium ionenbatterijcellen |
|---|---|
| Toepassing: | Huistoestellen, energieopslag, zonnemachtssysteem |
| Geschatte macht: | 4kw/6kw |
Van de Omschakelaar van de de Opslagmacht van de Netenergie met LiFePO4-Batterij
| Productnaam: | Van de opslagsysteem van de netenergie, Machtsomschakelaar met LiFePO4-batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Huistoestellen, energieopslag, zonnemachtssysteem |
| Geschatte macht: | 4kw/6kw |
3000 Keer de Batterij van de Cyclus3.2v 200ah File LiFePO4
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | LiFePO4 Batterij van de de batterijfile LiFePO4 van de batterij3.2v de grote capaciteit Li-ionen |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Cyclusduur: | 5000 keer |
De Zonne12v 9ah Lifepo4 Navulbare Batterij van UPS voor Energieopslag
| Productnaam: | Van het lithiumijzer het Fosfaat (LiFePO4) Batterij |
|---|---|
| Macht: | 12V 9ah |
| Batterijtype: | Lifepo4 Batterij |
van de Cyclusups van 12.8V 12Ah Diepe het Lood Zure Batterij voor UPS-Systeemvervanging
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 12Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
Van het het Lithium Ferro Fosfaat van LFP 12V 50Ah de Batterij Vrij Onderhoud voor EV/Telecommunicatie
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |

