Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 147 producten.
3000 keer de batterij van het Cyclus12.8v 9AH UPS lifepo4 lithium
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
De diepe Zure Batterij van het Cycluslifepo4 89.6Wh 12.8V 6AH Lood
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Oorsprong: | CHINA |
| Eindtype: | F2 |
Aanpasbare LiFePO4-batterij voor verschillende toepassingen
| Type: | LiFePo4-batterij |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Grootte: | 229mm*138mm*208mm |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Kleur: | Optioneel |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de batterijpak van 51.2V lifepo4 |
Het Pak 24V 100Ah van Alumiumshell lithium iron phosphate battery 3 Jaar Garantie
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Plaats van herkomst: | CHINA |
Zonne-energie opslagsysteem 48V 100Ah LiFePO4 batterij Telecom basisstation back-up
| Toepassing: | Zonne-energie, Telecommunicatie, Golfkarretjes enz |
|---|---|
| Capaciteit: | 4800Wh |
| Factuurprijs: | 1C |
36V 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart LFP Battery
| Maximale ladingstroom: | 60A |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 36V/48V/72V |
| Type batterij: | LiFePO4 |
de Celpak van 3.2V LiFePO4 met Werkende Temperaturenwaaier van -20℃~65℃
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Lossing Afgesneden Voltage: | 2.5 (0℃) 2,0 (- 20℃) |
| Capaciteit: | 100Ah |
100Ah LiFePO4 Cell Pack lithium-ijzerfosfaatbatterij 3000 keer levensduur
| Outputvoltage: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Het cyclusleven: | 3000 keer |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
LiFePO4 Batterij 100Ah 5000 Keer het Cyclusleven 3 Jaargarantie
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |

