Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 147 producten.
Krachtig LiFePO4-Batterijpak voor Langere Uitvoeringstijd
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| De waaier van de opslagtemperatuur: | -20℃~45℃ |
| De waaier van de lossingstemperatuur: | -20℃~65℃ |
12kg-100kg LiFePO4 batterij met Bluooth WiFi BESS
| Graad: | Een |
|---|---|
| Afmeting: | 600*460*457mm |
| Gewicht van de batterij: | / |
Langdurig 24V LiFePO4-accu met een prestatie van A-klasse en 48V accu voor woonruimten
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
12.8v 200ah Eco-vriendelijk Lifepo4 batterijpakket Vervanging van loodzuurbatterij
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 200Ah |
| Laadtemperatuurbereik: | 0-60°C |
de Batterijpak van 12.8V 18Ah LiFePO4 voor UPS-Zure de Batterijvervanging van het Systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 18Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
12.8V 100AH veelzijdig LiFePO4-batterijpakket voor industrieel en commercieel gebruik
| Nominaal Voltagevoltage: | 12.8V |
|---|---|
| OEM-producten: | - Ja, dat klopt. |
| chemie: | LiFePO4 |
12V24V48V LiFePO4 accu 600*460*457mm Klasse A voor back-up
| Batterijgrootte: | Norm/Douane |
|---|---|
| Energie-dichtheid: | / |
| Afmeting: | 600*460*457mm |
12V 50Ah LiFePO4 batterijpakket voor zonne- en energieback-up
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Rack Lifepo4 accu 51.2V 100AH oplaadbaar
| Origineel: | Shenzhen |
|---|---|
| Ontwerp van het leven: | 10 jaar |
| Cyclusduur: | > 5000 |
20.48KWh stapelbare batterij All-in-one energieopslag LiFePO4 batterijpakket
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

