Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 147 producten.
600W G-Tech PPS-serie Draagbare voedingsbron en LiFePO4 batterijpakket De ultieme oplossing voor on-the-go stroom
| Type: | LiFePo4-batterij |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Cyclusduur: | >2000 |
Het Pak van de het Fosfaatlifepo4 Batterij van het lithiumijzer met 5000 Keer het Cyclusleven
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
Van het de Batterijpak van 4800WH 100Ah LiFePO4 van het het Lithiumijzer het Fosfaatcel
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
LiFePO4 Batterijpak 100A Max Charge Current 5000 Keer het Cyclusleven
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| energie: | 4800Wh |
| Garantie: | 3 jaar |
Lichte en krachtige 12V 100ah LiFePO4-batterij met een energie-dichtheid van 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
LiFePO4 Batterijpak 24V/48V100Ah met 3 Jaargarantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
5000 Keer snak het Pak 100Ah van de Cycluslifepo4 Batterij met 3 Jaargarantie
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Garantie: | 3 jaar |
16S17P batterijverbinding 48V LiFePO4 batterijpakket voor een langdurige levensduur van de batterij
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
De reserve van het het Paklithium van de Voedinglifepo4 Batterij Cel van het het Ijzerfosfaat
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
12kg-100kg LiFePO4-batterijpakket met een hoge energiedichtheid 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
| Graad: | Een |

