Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 147 producten.
LiFePO4 de Capaciteit van het Batterijpak 100Ah voor Verkoop
| Voltage: | 3.2V |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
LiFePO4 batterijpakket 24V 100Ah 3 5000 Cycle Life voor zware toepassingen
| energie: | 2400Wh |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Standardgrootte Bluetooth-display LiFePO4-accu met prestaties en off-grid
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LiFePO4 |
lichtgewicht 12V 100Ah LiFePO4-batterijpakket met 3 jaar garantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| energie: | 1200Wh |
Hoge capaciteit LiFePO4-batterijpakket 5000 keer levensduur 100A Max laadstroom
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| energie: | 1200Wh |
5kwh Lifepo4 batterijpakket voor zonne-energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Levenscyclus: | 5000 keer |
Veilige chemie LiFePO4-batterijpakket voor zonne-energieopslag in zontoepassingen
| Application: | Solar Energy Storage |
|---|---|
| Capacity Options: | 200Ah and 300Ah |
| Cycle Life: | Long cycle life |
De Batterijpak van Alumiumshell 3.2v 50ah LiFePO4
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Productnaam: | LiFePO4 de filelifepo4 Batterij van de batterij3.2v 50ah Li-ionenbatterij |
1200WH LiFePO4-batterijpak Hoge energiecapaciteit voor langdurig gebruik
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
Het Pak van de hoge Prestaties48v100ah LiFePO4 Batterij, Hoge Capaciteit, Laag Gewicht
| Garantie: | 3-5 jaar |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| werkende temperatuurwaaier: | -20℃~65℃ |

