Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 147 producten.
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LifePo4 |
de Batterijpak van 24V 230Ah LiFePO4 voor Zonne-energie van de Opslagsysteem van de Net Photovoltaic Energie
| Toepassing: | zonne-energie, de opslagsysteem van de van-net photovoltaic energie |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
van de het Lithium Ionenlifepo4 Batterij van 3.2V 40ah het Pak Vrij Onderhoud met Aluminium Shell
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
48v de Batterij van de het Fosfaatauto van het lithiumijzer, Lifepo4-Pak van de Lithium het Ionenbatterij
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
Li-Ionenlifepo4 de Batterijpak van 3.2V160AH voor EV/Telecommunicatie/Zonne-energie
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
van het de Batterijpak van 12V 50Ah LiFePO4 Tijd van het de Cyclusleven de Goede voor Zonne-energie/Motorfiets
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
de Batterijpak van 48v LiFePO4 met 2 van Gediplomeerd Garantiejaar Ce ROHS
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
de veiligheids lithium-ionenbatterij van 12.8V 6Ah 76.8Wh voor UPS-zure de batterijvervanging van het systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 6AH |
| Lithium-ionentype: | Lifepo4 |
van het de Cycluslithium van 12.8V 80Ah de Diepe Vervanging van Ion Battery For Vrla Battery
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 80Ah |
| Lithium-ionentype: | Lifepo4 |
3.2V 18650 het Navulbare Lifepo4-Pak 3300mah van de Lithiumbatterij
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | 3.2V 18650 het Navulbare pak van Li-Ion Cells lifepo4 |

