Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 147 producten.
60Ah veiligheids Diepe Cyclus 12,8 V-het Systeem van Lithiumion battery for UPS
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 60Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
de Batterijpak van 48v LiFePO4 3000 Keer het Cyclusleven voor Elektroauto
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
Home Energy Storage Lithium Battery 51.2V 300Ah
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Spanning: | 51.2V |
| Cycle Life: | > 10 jaar |
lifepo4 batterij3.2v 200ah Li-ion batterij
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
12V LiFePO4-batterij voor vervanging van VRLA-batterij 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah met blauwe tand
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Certificeringen: | Ce, RoHS, UL, UN38.3 |
ECO-Reeks Minigelijkstroom UPS 100-240Vac met inbegrepen de Beschermingslifepo4 batterij van het Overbelastingsovervoltage
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Thuisenergieopslagsysteem LW-10K Wandmontage LiFePO₄ Batterij
| Leven in dienst: | 10 jaar |
|---|---|
| Batterijkleur: | Wit |
| Ingress bescherming: | IP65 |
de Navulbare Batterij van 12.8V 6Ah Lifepo4 voor Energieopslag
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V6Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | F2 |
van het het Lithiumijzer van 12.8V 100Ah het Fosfaatbatterij voor Telcom
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V100Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | M8 |
De Zonnemachtslifepo4 Navulbare Batterij 12.8V van UPS voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V van het lithiumijzer voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |

