Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 147 producten.
20.48KWh stapelbare batterij All-in-one energieopslag LiFePO4 batterijpakket
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
2000W draagbare voedingsbron LiFePO4 batterijpakket voor grootschalige buitenactiviteiten
| Verpakking Details: | houten kast |
|---|---|
| Levertijd: | ongeveer 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
Geavanceerde technologie LiFePO4-batterij voor veilige en duurzame energieopslag
| Chemistry: | Lithium Iron Phosphate |
|---|---|
| Usage: | Ideal for solar applications |
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
Efficiëntie Hoge energie-efficiëntie E-scooter accupakket voor vervoer op zonne-energie
| Battery Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Usage: | Ideal for solar applications |
| Capacity: | 200Ah and 300Ah |
Zonne-energieopslag LiFePO4 batterijpakket met lange levensduur en lithium-ijzerfosfaat
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 51.2V |
| Chemistry: | Lithium Iron Phosphate |
Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij
| Toepassing: | Laptops, minikoelkasten, hommels, telefoneert het laden, ventilator, energieopslag, zonne-energie, e |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij |
de Batterijpak van 12V 20Ah Lifepo4, Draagbare het Lithiumbatterijcellen van het Machtspak voor Elektrisch voertuig
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Batterijtype: | lifepobatterij |
Van het het Lithiumijzer van 4800WH 100Ah van de het Fosfaatbatterij het pakm6 Terminal
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Capaciteit: | 100Ah |
LiFePO4 Batterijpak met 5000 Keer het Cyclusleven 3 Jaargarantie
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
Langdurige prestaties met Deep Cycle LiFePO4-batterij 000 cycli 100% DOD Verwachte levensduur
| Internal Impedance: | ≤45mΩ |
|---|---|
| Expected Cycle Life: | Round 6,000 Cycles@100%DOD,1C At 25℃ |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |

