Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 147 producten.
OEM 100A LiFePO4 Batterij met de Norm van Ce van IEC62619 UN38.3 MSDS
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| energie: | 4800Wh |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
OEM 100Ah lithium-ijzerfosfaataccu met 3 jaar garantie
| energie: | 1200Wh |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Hoge Capaciteits12v LiFePO4 Batterij voor Lood Zure Vervanging
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12v van de de batterijlifepo4 Navulbare Batterij 12V van Li de ionenvervanging van de het Lood zure |
| Eindtype: | F2 |
12V 100AH LFP-batterijpak 5000 keer levensduur betrouwbaar duurzaam
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Outputvoltage: | 12V |
Langdurig en krachtig LFP-batterijpakket met 12V24V48V-pakket voor energieopslag thuis
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Product Na Me: | 12V24V48V |
Plastic het Lithium Ionenbatterij van Shell LiFePO4 3.2v 30ah
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Productnaam: | LiFePO4 de filelifepo4 Batterij van de batterij3.2v 30ah Li-ionenbatterij |
Maximaliseer uw energiepotentieel met LiFePO4-batterij Klasse A en optimaal batterijgewicht
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Gewicht van de batterij: | / |
51.2V100Ah LiFePO4 Bank for Home Energy Storage 6000 Cycle Life -20°C to 45°C Operating Range
| Sollicitatie: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100ah |
| Cycle Life: | 6000 keer |
40Ah het Pak van de het Fosfaatbatterij van het lithiumijzer, Diepe de Cyclusbatterij van LFP Lifepo4
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
van de de Veiligheidse Fiets van 12.8V 24Ah de lithium-Ionenbatterij voor UPS-Systeem
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 24AH |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |

