Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ powerful lfp battery pack ] bij elkaar passen 58 producten.
LiFePO4 Batterijpak met 5000 Keer het Cyclusleven 3 Jaargarantie
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
Woon Zonnelifepo4-Batterijpak 48V 100AH
| Toepassing: | zonne-energieopslag, rv, Marine, Golfkar |
|---|---|
| Capaciteit: | 5120Wh |
| Het cyclusleven: | 5000 cycli |
de Batterijpak van 100Ah LiFePO4 met 3 Jaargarantie en Max Charge Current 100A
| energie: | 4800Wh |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Capaciteit: | 100Ah |
LiFePO4 Batterijpak 24V/48V100Ah met 3 Jaargarantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
Maximaal ontladingsstroom 50A-300A LFP-batterij op maat voor uw zonne-oplossing
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
36V 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart LFP Battery
| Maximale ladingstroom: | 60A |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 36V/48V/72V |
| Type batterij: | LiFePO4 |
van 48V 100AH (5kwh) Lifepo4 de Batterijpak
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 15 Werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Standardgrootte Bluetooth-display LiFePO4-accu met prestaties en off-grid
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LiFePO4 |
20.48KWh stapelbare batterij All-in-one energieopslag LiFePO4 batterijpakket
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
20.48KWh stapelbare batterij All-in-one energieopslag LiFePO4 batterijpakket
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

