Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ powerful lfp battery pack ] bij elkaar passen 58 producten.
Zonne-energie opslagsysteem 48V 100Ah LiFePO4 batterij Telecom basisstation back-up
| Toepassing: | Zonne-energie, Telecommunicatie, Golfkarretjes enz |
|---|---|
| Capaciteit: | 4800Wh |
| Factuurprijs: | 1C |
Home Back-up Power Energy Storage Lithiumbatterijsysteem met Smart BMS 48V 100Ah
| Garantieperiode: | 10 jaar |
|---|---|
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
Stapelbaar alles-in-één energieopslagsysteem 5kwh 10kwh 15kwh 20kwh
| Model: | 5KWH/5KW |
|---|---|
| Interne impedantie: | ≤45mΩ |
| Verwachte levensduur: | Ronde 6000 cycli@100%DOD,1C bij 25°C |
12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Cyclusduur: | 5000 keer |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| levensduur: | 5000 keer |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Sollicitatie: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100ah |
| Cycle Life: | 6000 keer |
Stapelbaar alles-in-één energieopslagsysteem 5kwh 10kwh 15kwh 20kwh
| Model: | 5KWH/5KW |
|---|---|
| Interne impedantie: | ≤45mΩ |
| Verwachte levensduur: | Ronde 6000 cycli@100%DOD,1C bij 25°C |

