Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ powerful lfp battery pack ] bij elkaar passen 58 producten.
100Ah het Fosfaatbatterij 4800WH 100A Max Charge Current van het lithiumijzer
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
200Ah Lithium-IJzer-Fosfaatbatterij Huishoudelijke energieopslag 48V
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
|---|---|
| Afbeelding: | Facultatief ((LED, LCD) |
| Graad: | Een |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
24V Pack Voltage Output Lithium-IJzer-Fosfaatbatterij en langdurige voor thuis energieopslag
| Product Na Me: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afmeting: | 600*460*457mm |
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
Bluetooth-display Lithium-ion-fosfaatbatterij 600*460*457mm voor commerciële
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Energie-dichtheid: | / |
Maximaliseer uw energiepotentieel met LiFePO4-batterij Klasse A en optimaal batterijgewicht
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Gewicht van de batterij: | / |
6kw de zonneOmschakelaar van de Krachtcentralemacht met LiFePO4-Batterij
| Productnaam: | Zonnekrachtcentrale, Zonnemachtsomschakelaar met LiFePO4-Batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Huistoestellen, energieopslag, zonnemachtssysteem |
| Geschatte Macht: | 4kw/6kw |
LiFePO4 Batterij 100Ah 5000 Keer het Cyclusleven 3 Jaargarantie
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
100Ah LiFePO4 Cell Pack lithium-ijzerfosfaatbatterij 3000 keer levensduur
| Outputvoltage: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Het cyclusleven: | 3000 keer |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
51.2V100Ah LiFePO4 Bank for Home Energy Storage 6000 Cycle Life -20°C to 45°C Operating Range
| Sollicitatie: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100ah |
| Cycle Life: | 6000 keer |

