Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ powerful lfp battery pack ] bij elkaar passen 58 producten.
Langdurig en krachtig LFP-batterijpakket met 12V24V48V-pakket voor energieopslag thuis
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Product Na Me: | 12V24V48V |
12V 100AH LFP-batterijpak 5000 keer levensduur betrouwbaar duurzaam
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Outputvoltage: | 12V |
Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij
| Toepassing: | Laptops, minikoelkasten, hommels, telefoneert het laden, ventilator, energieopslag, zonne-energie, e |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij |
Lichte en krachtige 12V 100ah LiFePO4-batterij met een energie-dichtheid van 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
LiFePO4 Batterijpak 100A Max Charge Current 5000 Keer het Cyclusleven
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| energie: | 4800Wh |
| Garantie: | 3 jaar |
16S17P batterijverbinding 48V LiFePO4 batterijpakket voor een langdurige levensduur van de batterij
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Zwart Lifepo4-batterijpakket 24v 100ah Li-ion oplaadbaar batterijpakket
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de Batterijpak van 24v LiFePO4 |
Van het de Batterijpak van 4800WH 100Ah LiFePO4 van het het Lithiumijzer het Fosfaatcel
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
de Batterijpak van 48V 100AH Lifepo4, Lifepo4-de Leveranciers van het Batterijpak
| Kleur: | Facultatief |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de Batterijpak van 48v Lifepo4 |
LiFePO4 de Capaciteit van het Batterijpak 100Ah voor Verkoop
| Voltage: | 3.2V |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Maximum lossingsstroom: | 100A |

