Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ powerful lfp battery pack ] bij elkaar passen 58 producten.
1200WH LiFePO4-batterijpak Hoge energiecapaciteit voor langdurig gebruik
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
De reserve van het het Paklithium van de Voedinglifepo4 Batterij Cel van het het Ijzerfosfaat
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
lichtgewicht 12V 100Ah LiFePO4-batterijpakket met 3 jaar garantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| energie: | 1200Wh |
12V24V48V LiFePO4 accu 600*460*457mm Klasse A voor back-up
| Batterijgrootte: | Norm/Douane |
|---|---|
| Energie-dichtheid: | / |
| Afmeting: | 600*460*457mm |
100Ah het Pak van de lithiumlifepo4 Batterij met Slim BMS-systeem
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
12kg-100kg LiFePO4 batterij met Bluooth WiFi BESS
| Graad: | Een |
|---|---|
| Afmeting: | 600*460*457mm |
| Gewicht van de batterij: | / |
Hoge Capaciteits12v LiFePO4 Batterij voor Lood Zure Vervanging
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12v van de de batterijlifepo4 Navulbare Batterij 12V van Li de ionenvervanging van de het Lood zure |
| Eindtype: | F2 |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Kleur: | Optioneel |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de batterijpak van 51.2V lifepo4 |
Van het het Lithiumijzer van 4800WH 100Ah van de het Fosfaatbatterij het pakm6 Terminal
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Capaciteit: | 100Ah |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LifePo4 |

